TUSZE / TONERY / REGENERACJA

TUSZE / TONERY / REGENERACJA

Posiadamy największy wybór materiałów eksploatacyjnych w Lęborku w niewiarygodnie niskich cenach – sprawdź nas!

Regenerujemy praktycznie wszystkie pojemniki do drukarek atramentowych HP, CANON i LEXMARK z zainstalowanymi głowicami drukującymi.

Co do regeneracji kaset do drukarek laserowych to koszty eksploatacji urządzeń biurowych stanowią jedną z podstawowych wytycznych decydujących o ostatecznej decyzji o zakupie tego, a nie innego urządzenia. Biorąc na panel jakość i funkcjonalność oferowanych przez producentów urządzeń biurowych często opieramy się podczas zakupów na sloganach reklamowych producentów nie sprawdzając wskaźników użytkowych poszczególnych urządzeń.

Im więcej pracy będzie musiało wykonać konkretne urządzenie tym jego oszczędność, funkcjonalność i żywotność ma większe znaczenie!

Niezależnie od tego czy drukarka kupowana jest jako środek trwały firmy czy też jako prywatna pomoc w nauce lub pracy jej ekonomiczność jest ważnym czynnikiem. O ile wydatek na samo urządzenie jest już sporym kosztem to dochodzą do tego również koszty użytkowania, w tym zakupu tonerów, które wraz z intensywną pracą zużywają swoje zasoby. Zużyty toner wymaga podjęcia konkretnych działań.

Pierwsza możliwość to zakup nowego tonera, a co za tym idzie spory wydatek. Druga opcja to wybór tańszego zamiennika. Trzecia możliwość to regeneracja czyli ponowne napełnienie tej samej kasety.

Regeneracja tonerów choć jest procesem dość złożonym to ostatecznie jest sporo tańsza w stosunku do zakupu kolejnego tonera oryginalnego lub zamiennika. Oszczędności sięgać mogą do 70% wartości nowego tonera, a więc jest to rozwiązanie generujące zdecydowanie niższe koszty. Jednocześnie regeneracja pozwala na uzyskanie w pełni sprawnego urządzenia mającego analogiczne możliwości.

Regeneracja tonera to przede wszystkim oszczędność co w dobie nacisku na obniżenie kosztów jest bardzo istotne. Mając na uwadze identyczną jakość i ilość uzyskanych wydruków można śmiało powiedzieć, że regeneracja jest rozwiązaniem na miarę naszych czasów pozwalając na tańszy wydruk bardzo dobrej jakości.

Regeneracja tonerów największych producentów tonerów i kartridży działających na rynku może być dokonywana wielokrotnie, co biorąc pod uwagę dużą ilość wydruków rocznie przynosi oszczędności liczone w setkach lub tysiącach złotych.

Zapraszamy do zakładki CENNIK gdzie przedstawiliśmy najczęsciej regenerowane tonery. W swojej ofercie posiadamy również bogaty asortyment oryginalnych i zamiennych materiałów eksploatacyjnych do druku.

OPIS PROCESU REGENERACJI:

Profesjonalne napełnianie kasety do drukarki laserowej w firmie „tusz majster” polega na : 1. Oszacowaniu stanu technicznego pustej kasety. W razie zbyt zużytej kasety zaproponujemy swoją uprzednio zregenerowaną. 2. Całkowitym demontażu kasety i czyszczeniu wszystkich jej mechanizmów. 3. Dokładnym opróżnieniu resztek poprzedniego toneru (proszku) z komory zasobnika. 4. W zależności od typu kasety montażu nowego bębna, listwy czyszczącej, rolki ładującej, chipów, rolek dystansowych. 5. Zasypaniu kasety nowym tonerem (proszkiem) wraz z instalacją plomby zabezpieczającej. 6. Złożeniu kasety. 7. Naklejeniu plomby gwarancyjnej oraz starannym zapakowaniu wraz z UPOMINKIEM i instrukcją obsługi. Tak przeprowadzona przez nas regeneracja pozwala na udzielenie Państwu gwarancji zarówno na kasete jak i na niezawodną pracę drukarki.

Regeneracja kartridża (pojemnika) do drukarki atramentowej:

Profesjonalne napełnianie kartridża w firmie ” tusz majster ” polega na: 1. Oszacowaniu stanu technicznego pustego kartridża. 2. Udrożnieniu dyszy drukującej. 3. Odessaniu resztek starego pigmentu. 4. Napełnieniu kartridża kompatybilnym pigmentem o odpowiedniej gramaturze dostosowanym do poszczególnych dysz. 5. Odessanie powietrza w celu uzyskania jak najlepszej jakiści wydruku. 6. Przygotowaniu kartridża do transportu poprzez zabezpieczenie dyszy. 7. Naklejeniu plomby gwarancyjnej oraz starannym zapakowaniu wraz z UPOMINKIEM i instrukcją obsługi. Tak przeprowadzona przez nas regeneracja pozwala na udzielenie Państwu gwarancji zarówno na kartridż jak i na niezawodną pracę drukarki.

Regeneracja bębna światłoczułego :

W niektórych drukarkach laserowych moduł bębna światłoczułego jest zamontowany jako oddzielny element. Niezintegrowany z zasobikiem proszku ( kasetą ) daje się również regenerować. Regeneracja takiego modułu polega na: 1. Oszacowaniu stanu technicznego modułu. W przypadku zbytniego jego zużycia pozostaje zakup nowego oryginalnego lub alternatywy. 2. Całkowitym demontażu modułu. 3. Dokładnym opróżnieniu resztek poprzedniego toneru ( proszku ) z komory na zużyty proszek tzw. smietnika. 4. Zamontowaniu nowego wałka OPC. 5. Złożeniu modułu wałka światłoczyłego. 7. Naklejeniu plomby gwarancyjnej oraz starannym zapakowaniu wraz z UPOMINKIEM i instrukcją obsługi. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Potrzebujesz pomocy? Napisz ... Napisz do nas... Wyślij